Питання та відповіді

Реєстрація

Якщо  Ви фізична особа – споживач послуг з централізованого водопостачання та/або водовідведення  та бажаєте постійно слідкувати за станом свого особового рахунку, нарахувань та проплат, вносити показники  квартирних лічильників у режимі «он-лайн» – ласкаво просимо на Портал користувачів. 

Для реєстрації потрібні  Ваш  особовий рахунок та  сума останньої оплати за послугу.

 

Зареєструвавшись в системі і в розділі «Мій кабінет» Ви зможете самостійно:

  • оплатити спожиті послуги з водопостачання та водовідведення он-лайн;
  • вносити показники  квартирних лічильників;
  • переглядати історії показників Ваших квартирних лічильників;
  • переглядати нарахування та оплати за холодну воду протягом конкретного періоду

Інструкція з реєстрації в особистому кабінеті:

В РОЗРОБЦІ

Шановні споживачі, до вашої уваги покрокова інструкція з реєстрації в особистому кабінеті 

Якщо на Вашу електронну адресу не прийшов лист-підтвердження реєстрації облікового запису - найперше що зробіть - перевірте папку "Спам" Вашої поштової скриньки. Якщо листа-підтвердження все-ж немає навіть у папці "Спам"  тоді  перейдіть в меню «Мій кабінет», натисніть на посилання «Не отримали листа підтвердження?». Введіть електронну адресу, вказану при реєстрації облікового запису і натисніть «Відправити». Якщо після цього Ви все одно не отримали листа  з підтвердженням реєстрації облікового запису, зверніться до адміністратора сайту через меню «Зворотній зв’язок».

 

Загальне

Якщо Ви втратили пароль доступу до Особистого кабінету на  Порталі користувачів, скористайтеся можливістю його відновлення. Для цього в меню «Мій кабінет»  оберіть опцію  «Забули пароль?». Введіть електронну адресу, вказану при реєстрації облікового запису і натисніть «Відправити». На електронну адресу надійде лист з інструкціями для розблокування Особистого кабінету.